Visit
to read complaints and reviews, or file yours.

Haier Beyaz Eşya HCW9919FSGB
Ürün Analizi
- Şikayetler
Çok Karşılaştırılanlar
Haier Beyaz Eşya HCW9919FSGB
Yeni karşılaştırma için model ekle
Ürün Özellikleri
| Boy | 1900 mm |
| Renk | Siyah |
| Derinlik | 697 mm |
| Genişlik | 905 mm |
| Soğutma Tipi | No-Frost |
| Kapı Sayısı | 4 |
| Buzdolabı Tipi | Gardrop Tipi |
| Kullanım Şekli | Solo |
| Dijital Gösterge | |
| Toplam İç Hacim | 586 lt |
| Gürültü Düzeyi | 38 db |
| Dondurucu İç Hacim | 200 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | F |
Marka Profili
Pro üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Son 1 yılda şikayetleri cevaplama oranı %100